Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ваш надійний інтернет-магазин для домашніх улюбленців!
0
Мій кошик

Тераріуми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Тераріум від лат. terra - земля, це спеціальний контейнер, де створені всі необхідні умови для утримання деяких тварин, наприклад, таких як амфібії, рептилії, комахи та інших безхребетних. Залежно від тварини, яку утримують, використовуються різні типи тераріумів. За формою їх можна розділити на три основних типи: горизонтальний, кубічний і вертикальний. Горизонтальний тип тераріуму рекомендується для утримання наземних амфібій і рептилій, в основному мешкаючих на відкритих просторах степів, пустель і т. д.; кубічний - для утримання тварин, які однаково використовують як горизонтальну, так і вертикальну поверхню, а також для видів, які роються в грунті. 

Вертикальний тип терраріума необхідний для утримання тварин, що мешкають на вертикальних поверхнях - у кронах дерев, на стінах будівель, скельних уступах тощо. Більшість терраріумів виготовляється із скла, пластмаси та деревини. Для сухопутних тварин, що утримуються в терраріумах, на дно насипають пісок або землю, кладуть камені, мох та стебла, садять рослини. Для деревних видів у терраріум встановлюють гілки та підвішують ліани. Зазвичай, у терраріумі присутня ємність з водою, яку частково закопують у грунті. Дуже важливим є підтримання певної більш або менш постійної температури та вологості в терраріумі. Освітлення та обігрів в терраріумах здійснюються за допомогою спеціалізованого обладнання, що усуває необхідність у природньому освітленні. У нашому зоомагазині ви зможете придбати терраріум для свого домашнього улюбленця.

Куток для сухопутних черепах

Щоб забезпечити щасливе і тривале життя вашої сухопутної черепашки, забезпечте її гарним домом. Не залишайте її без спеціального житла.

Черепахи за своєю природою дуже спокійні і їм потрібен для життя затишний тераріум. Не використовуйте як тераріум акваріум або інший контейнер, який погано провітрюється або закривається кришкою. Тільки маленьку черепашку можна, тимчасово, тримати в пластиковому переносці.

Розміри

Для черепахи довжина якої 15 см, площа тераріуму повинна бути як мінімум половина квадратного метра, а висота стінок такого тераріуму повинна бути 20-30 см. Щоб підібрати ідеальний тераріум ширину і довжину черепахи потрібно помножити на 4-6. Але не забувайте, що черепахи дуже швидко ростуть (особливо перші 2 роки) і швидко «виросла з тераріуму».

На ринку Ви зможете знайти різні тераріуми для Ваших улюбленців. Але якщо Ви бажаєте виготовити його самостійно, можна виготовити тераріум з фанери, так як він не буде містити сильної вологості, також в якості тераріуму можна використовувати ящик зі скляними дверима.

Як обладнати терраріум

У одному з кутів терраріуму, на висоті 25-35 см (від грунту), варто розмістити дзеркальну лампу накалювання (40-60 Вт). Під цією лампою черепаха буде грітися, а також їсти. Під лампою температура держиться на рівні 30-35 С.

У протилежному «холодному» куті терраріуму температура повинна держатися від 23 до 25° С.

Багато думають, що краще гріти черепаху килимками або термошнурами, але це зовсім не потрібно і навіть шкідливо, оскільки це може погано вплинути на її нирки.

Для профілактики рахіту, особливо в зимовий час, до терраріуму також встановлюють ультрафіолетову лампу (10.0).

Обидві лампи необхідно включати вдень на 10-12 годин. Також, якщо температура в нічний час опускається до 23 градусів, встановіть додатково інфрачервону лампу, яка буде гріти вночі.

На дно можна викласти гладку гальку або кокосову підкладку. Але варто уникати дрібні субстрати, пісок, дрібний гравій, оскільки черепаха може їх, випадково, проковтнути, чим саме спричинити проблеми зі здоров'ям.

Встановіть будиночок для Вашого улюбленця, в якому вона зможе спати і відпочивати. Таким будиночком може стати перевернутий горщик або коробка. Або просто придбайте підходящий будиночок у магазині. Його варто встановити в найхолоднішому з кутів тераріуму.

Кормушку, на час годування, поставте в теплому куточку тераріуму і прибирайте кожен раз після трапези. Також для деяких видів черепах, в теплому кутку тераріуму, встановлюють спеціальну купальню (для тропічних черепах). Рівень води в таких купальнях повинен бути не глибше половини висоти панциря (постійно наповнюйте її чистою водою).

Також Ви можете підібрати додаткові декорації на свій смак.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.