Шановні відвідувачі інтернет-магазину ZooMaster! Ми раді вітати вас на сторінках нашого сайту та запропонувати вам широкий асортимент продукції найвищої якості за доступними цінами!

Гарантійне обслуговування

Одним із перспективних напрямків розвитку магазину ZooMaster є унікальна політика в галузі гарантійних зобов'язань та обслуговування, що передбачає надання гарантії на продукцію європейських виробників строком до одного року з дня продажу товару. Гарантія магазину на зоотовари, які підлягають гарантійному обслуговуванню, становить від 1 до 36 місяців. Якість роботи та функціональні особливості гарантійного сервісу компанії припали до вподоби практично всім нашим покупцям.

Олександр, який є одним із постійних клієнтів ZooMaster, залишив наступний відгук:

"Приблизно півроку тому придбав у магазині ZooMaster терморегулятор, який кілька днів тому несподівано лопнув. Дружина наполягла на тому, щоб я заніс терморегулятор, що лопнув, назад до магазину. Співробітники магазину не тільки уважно вислухали всі подробиці того, що сталося, але й видали мені абсолютно новий терморегулятор Моєму подиву і радості не було межі. Велике спасибі ZooMaster​! Ви кращі!"

Розвинена інфраструктура

Однією з численних конкурентних переваг інтернет-магазину ZooMaster є наявність реального офісу та власного складу, де ви зможете не лише забрати своє замовлення, а й ознайомитись у реальності з представленими у магазині товарами. Представлений складі асортимент товарів постійно поповнюється різними новинками. На складі компанії в Києві ви зможете знайти абсолютно будь-який товар в області акваріумістики, тераріумістики та інших напрямків.

Команда професіоналів

У штаті магазину ZooMaster працює злагоджена команда висококваліфікованих фахівців, які мають достатній досвід практичної діяльності в даній сфері. Ми постійно та цілеспрямовано працюємо над створенням найбільш комфортних умов для кожного клієнта, намагаємося не тільки виправдати очікування замовника, але й подати йому приємні сюрпризи у вигляді оперативної обробки та доставки замовлень та надання низки спеціальних умов та бонусів.

Чому покупці обирають ZooMaster?

У нас практично всі клієнти постійні, тому що ми можемо запропонувати та реалізувати найбільш привабливі умови для співпраці:

  • Широкий асортимент товарів найвищої якості.
  • Неухильне виконання всіх гарантійних зобов'язань.
  • Доступні ціни.
  • Професійні та чуйні співробітники.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Накопичувальна система реальних знижок та додаткові бонуси.

Нещодавно на сайті ZooMaster з'явився відгук від однієї клієнтки на ім'я Ольга, що красномовно описує переваги доставки:

Вирішила замовити в магазині ZooMaster вітаміни для свого улюбленого котика. Про швидкість обробки та доставки товарів я, звичайно ж, прочитала, але не думала, що все описане втілиться в реальності. Кур'єр не тільки доставив замовлені мною вітаміни (Більше я нічого не замовляла) буквально через пару годин після оформлення замовлення, але і заніс мені їх прямо в квартиру. Дуже приємний у спілкуванні і ввічливий хлопець!"

Інтернет-магазин ZooMaster - чудовий настрій для вас та ваших домашніх улюбленців!