Обмін товару

Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", покупець має право повернути товар у магазині протягом 14 днів з моменту його купівлі за умови, що товар не має ознак використання, збережена його товарний вигляд, а також збережена упаковка, документи, які були отримані при купівлі.

У випадку повернення товару покупцем відповідно до законодавства, зоомагазин зобов'язаний повернути покупцеві суму, яку він сплатив за товар, за винятком витрат, пов'язаних з доставкою цього товару до покупця. Повернення грошових коштів повинно бути здійснене протягом 7 днів з дня отримання повернутого товару.

Зверніть увагу на такі умови повернення товарів:

  • зоомагазин має право відмовити в поверненні товару, якщо стан товару погіршився в результаті дій покупця;
  • у випадку повернення товару, покупець зобов'язаний заповнити форму повернення товару, де вказати причину повернення та іншу необхідну інформацію;
  • покупець зобов'язаний відшкодувати витрати, пов'язані з поверненням товару, якщо покупець відмовляється від товару без поважних на те причин.

Якщо у вас виникли питання або проблеми з поверненням товару, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів за номером телефону +38 063 726-11-55 або напишіть нам на електронну пошту. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам у вирішенні будь-яких питань та забезпечать якісне обслуговування.

Гарантія на продукцію

Ми гарантуємо, що всі товари, які ми продаємо, відповідають діючому законодавству України та мають необхідні сертифікати якості. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, щоб надати нашим клієнтам товари високої якості.

Всі наші технічно складні товари мають гарантію від виробника. Якщо товар виявився бракованим протягом гарантійного терміну, ми забезпечимо безкоштовний ремонт або заміну.

Ми завжди готові вирішувати будь-які питання та проблеми наших клієнтів, пов'язані з гарантійними зобов'язаннями. Якщо у вас виникли якісь проблеми з нашим товаром, зв'яжіться з нашими менеджерами, і ми допоможемо вирішити цю проблему в найкоротші терміни.

Zoomaster гарантує якість та надійність наших товарів та нашу відповідальність перед нашими клієнтами відповідно до законодавства України.