Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ваш надійний інтернет-магазин для домашніх улюбленців!
0
Мій кошик

Аерація акваріумів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Аерація в акваріумі грає дуже важливу роль. Як і люди, більшість акваріумних рибок дихають кисневим розчином у воді, який у природі виробляється живими рослинами. Але, в умовах акваріума, майже завжди потрібна додаткова аерація. Кисень може подаватися в акваріум як внутрішній фільтр, так і компресором, що надається підключається.

Компресори – це окремі пристрої, від яких йде один або кілька шлангів. Через них кисень потрапляє у акваріумну воду. З боку шланга, що знаходиться в акваріумі, до нього підключають розпилювач - власне те, звідки йдуть бульбашки повітря. Розплідники можуть бути кам'яні, дерев'яні, пісочні, гумові тощо.

Бувають випадки, коли необхідно заощадити або немає місця для того, щоб поставити компресор. Тоді можна обійтись функцією аерації внутрішнього фільтра. Через трубочку, яка виступає за межі акваріума, насос фільтра захоплює повітря та випускає його в акваріум разом із потоком очищеної води. Якщо використовувати для аерації фільтр, то бажано дотримуватись певних правил: над насосом має бути не більше 1,5-2 см води, трубочку повітрозабірник чистити як мінімум раз на два тижні, стежити за тим, щоб мочалка у фільтрі була завжди чиста.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.